nr 444 6476
Chiffonjé
1800-tal, valnöt/mahogny, längd: 104, djup: 52, höjd: 145 (slitage)
Utrop: |
2.000 kr |
Såld: |
1.700 kr |
måndag 18 december 2006 kl 16:00:00
Tid |
Kund |
Bud |
1.600 kr
1.200 kr